Top
  >  Lofoty   >  Etap trzeci. Dzień w Bodo
Ostatni etap naszej podróży na Lofoty. Trwa trzeci dzień wyprawy Wielkiej Dwunastki😉 Wszyscy jesteśmy już naprawdę zmęczeni. Dziś spędziliśmy większość dnia w Bodo, w oczekiwaniu na wieczorny prom na Lofoty.

Pogodę mieliśmy piękną, słoneczną choć mroźną. Nadzieje na zorzę znacznie wzrosły:) Może to już dzisiaj?? Kto wie… nasz doktor, przewodnik i opiekun duchowy – Tomek Duda mówi, że mamy spore szanse:) Dlatego humory dopisują!

 Czterech podróżników na skale
Nasza ekipa 😉
Aktualnie płyniemy promem do naszego celu, a konkretnie do porciku w Moskenes:) Internet na promie sprawny, dlatego postanowiłam napisać posta. Wszyscy już marzymy o ciepłym posiłku, prysznicu i odpoczynku, najlepiej we własnym, wygodnym łóżku:) Planowo dopłynąć mamy około 20:30, potem jeszcze chwila i jesteśmy w naszym czerwonym domku na palach i gotujemy kolację!:) Pozdrawiamy Wszystkich znad koła podbiegunowego północnego – z samego Morza Norweskiego! 🙂

Comments:

 • Anonimowy

  12 lutego 2013

  Oglądając fotorelacje, nasuwa mi się Bear Graylls i jego udokumentowana podróż z bazy poprzez poszczególne obozy na szczy Everestu..

  PS. 2 książka jeszcze lepsza niż pierwsza, pozdro i spoko fotki ;p
  Brat.

  reply...

post a comment