
Konkurs bloga Italia by Natalia
Jakiś czas temu wysłałam swój tekst Nasze sycylijskie dolce vita do wakacyjnego konkursu, ogłoszonego na blogu Italia by Natalia, którego temat brzmiał Podziel się wspomnieniami z Italii. Dziś okazało się, że zajęłam w nim III miejsce!
Czuję się bardzo szczęśliwa! Wyróżnienie to, sprawiło mi ogromną radość! Zdając sobie sprawę z ilości zgłoszeń, kompletnie nie spodziewałam się miejsca „na podium”! A jednak, udało się! Bardzo dziękuję Organizatorom Konkursu za tak miłe wyróżnienie i opublikowanie mojej relacji na Waszym blogu. Pozdrawiam serdecznie!
Na zdjęciu nagrody, które przyszły pocztą po kilku dniach – same pyszności! Kawa z Neapolu, suszone pomidorki i papryczki, makaron w 5 smakach z Bazylikaty, pesto pistacjowe z okolic mej ukochanej Etny, migdały z Syrakuz, sól morska z Trapani, czekolada (o słonym posmaku) z sycylijskiej Modiki, oliwa z Toskanii, mleczko migdałowe i mydełko oliwkowe 🙂 Dzięki Natalio!:)
Travelling Milady
Gratuluję, czytałam i się nie dziwię wygranej:) Pozdrawiam serdecznie.
dariaviajera
Dzięki za te miłe słowa Milady 🙂 Również pozdrawiam!