Top
  >  Współpraca i kontakt

Witaj na blogu Zew przygody!

Mam na imię Daria. Witaj na blogu, który powstał w 2011 r. Pisanie i podróże to dwie największe pasje mojego życia. Dlaczego zew przygody? To uczucie lub wewnętrzny krzyk, który ciężko wytłumaczyć słowami. Niczym wulkan, który od czasu do czasu wybucha, wyzwalając ogromne pokłady energii. Niczym kopniak do spełniania marzeń, ucieczka przed bylejakością życia, pogoń za słońcem, wiatr we włosach, potrzeba zrozumienia, droga ku wolności.

 

Miłością do Świata zarazili mnie Rodzice i Dziadkowie. Od 2012 r podróżuję z Maćkiem. Uwielbiamy różnorodność – ośnieżone szczyty, majestatyczne wulkany, kaniony, oazy i pustynie, zapomniane wioseczki, tajemnicze opactwa, koncerty cykad, czerwcowe świetliki, średniowieczne miasteczka oraz architekturę kolonialną. Chętnie wspinamy się na rozmaite punkty widokowe, gdzie urządzamy pikniki zakrapiane miejscowymi trunkami;) Podróżujemy niskobudżetowo ale lubimy porządnie zjeść i popróbować nowych potraw. Prędzej zaoszczędzimy na wstępie do kolejnego kościoła, niż zrezygnujemy z degustacji na lokalnym targowisku. Nieobcy nam autostop, couchsurfing ani spanie w namiocie na dziko choć, stosownie do wieku – odchodzimy pomału od męczących nocek na lotniskach;)

 

Mam nadzieję, że blog się Wam spodoba a wiedza i doświadczenia w nim zgromadzone wydadzą się pomocne przy planowaniu własnych wyjazdów. Korzystajcie:)

Zapraszam do kontaktu i współpracy pod adresem dariadowejko@gmail.com Służę radami!

Masz pytania? Potrzebujesz wskazówki? Napisz do mnie, postaram się pomóc.

Polub Zew Przygody na Facebooku i bądź na bieżąco!:)